ITK HÖK

Pázmány ITK Hallgatói Önkormányzata

A Hallgatói Önkormányzat (HÖK) a Pázmány Péter Katolikus Egyetem hallgatói érdekképviseletéért és szolgáltatásaiért felelős szervezete. Ennek a szervezetnek a részönkormányzata a Pázmány ITK-n működő kari Hallgatói Önkormányzat. Egyetemünkön elsősorban a kari részönkormányzatok foglalkoznak az adott karon tanuló hallgatók érdekképviseletével és szolgáltatásaikkal, valamint a „hétköznapibb” problémáikkal. Ezen a honlapon található összes HÖK rövidítéssel a Pázmány ITK kari Hallgatói Önkormányzatára utalunk.

A HÖK a hallgatók által választott képviselőkből álló testület, amely felméri és megjeleníti a kar, valamint annak vezetése felé a hallgatók véleményét, képviseli a hallgatóságot a főbb kari döntéshozó testületekben, valamint szolgáltatásokat nyújt a hallgatók részére.

További infók

A rendezvényt szervezte