Álláshirdetés

Tanulmányaid mellett dolgoznál?  Légy része egy lelkes csapatnak!

Kedves Hallgató!

Diákokat keresünk, az alábbi feladatkörök elvégzésére!

1. Beágyazott hardverfejlesztő

Feladatok:

    áramkörök tervezése
    a tervezett áramkörökhöz tartozó dokumentáció elkészítése
    prototípus áramkörök élesztése, bemérése
    hibakeresés áramkörökben
    mikrokontrollerek hardver moduljainak konfigurálása

Elvárások:

    nyomtatott áramköri tervezési gyakorlat
    analóg és digitális áramköri ismeretek
    méréstechnikai ismeretek
    készség új ismeretek befogadására és elsajátítására
    önálló munkavégzésre való képesség iránymutatás mellett

2. Beágyazott szoftverfejlesztő

Feladatok:

    kereskedelemtechnikai eszközök szoftvereinek fejlesztése C programnyelven
    elkészült modulok tesztelése
    szoftver könyvtárak illesztése meglévő programhoz
    kapcsolódó kriptográfiai, adatátviteli feladatok

Elvárások:

    beágyazott programozási tapasztalat C nyelven
    hardverközeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
    fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete

Amit mi kínálunk:

·         Európai színvonalú munkahelyet, családias hangulatot, jól összeszokott kollégákkal.

·         Lehetőséget, hogy a megszerzett elméleti ismereteidet a gyakorlatba átültetve is alkalmazhasd!

·         Segítséget, hogy tudásod tovább fejleszd.

·         Támogató légkört további szakmai fejlődésedhez.

3. Ha Androidban van jártasságod akkor is jelentkezz!

Munkavégzés helye:
Honlapon www.penztargepcentrum.hu megjelölt címünk, ill. feladat függvényében akár otthon is.

Munkavégzés időtartama:
Project jellegű feladatok ellátása, rugalmas óraszámban, megegyezés alapján.

Javadalmazás:
Megegyezés szerint.