Februári szakmai rendezvények az ITK-n

Konferenciasorozat február 12. és 23. között

Kedves Hallgatók, Doktoranduszok!

A februári időszakban szeretnénk szakmai programokat nyújtani hallgatóinknak, hogy a tavaszi félév előtti időszakot hasznosan tölthessék el.

Ezért többféle programmal készülünk, ezek közül elsőként szeretném felhívni a figyelmüket a tudományos konferenciasorozatra, melyet február 12. és 23. között, 10 napon át rendezünk meg az ITK 239. termében.

További információ és regisztráció:
Tudományos konferenciasorozat az ITK-n

Regisztrációs határidő: 2024. február 7. szerda 12:00

Terveink között szerepel még VR fejlesztő téli iskola, valamint Mesterséges intelligencia téli iskola is, ezek szervezése még folyamatban van,  hamarosan jelentkezünk a részletekkel.

Lehetőség lesz még ezen kívül LA és DM konzultációra minden héten, ennek a részleteit is hamarosan küldjük.

Reméljük, felkeltettük érdeklődésüket és minél több kedves Hallgatót viszontlátunk programjaink valamelyikén!

Üdvözlettel,
Dékáni Hivatal