Gyakornoki lehetőség az MVM csoportnál

Te is úgy gondolod, hogy pályakezdőként is lehet valaki professzionálisan felkészült, amikor kilép a munkaerőpiacra? Meg akarod tölteni a szakmai önéletrajzod hasznos információval ? Ki akarod használni, hogy a munkaerőpiacon kétszerannyi állásajánlatot kap az a pályakezdő, aki értékes és valós gyakorlati időt töltött már egy nagyvállalatnál? Nyitott vagy arra, hogy betekints egy nemzeti energetikai vállalatcsoport működésébe és a gyakorlatban lásd, amit eddig csak a könyvekből ismertél? Meglátod egy karrier elkezdésének a lehetőségét abban, hogy kézzel fogható gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz a magyar munkaerőpiac harmadik legnagyobb vállalatcsoportjánál?

Az MVM Csoport

Technológiai Innovációs Igazgatósága

K + F és tudásmenedzsment szakterülete

K+F és Tudásmenedzsmentgyakornok

munkatársakat  keres.

Fő feladatod a cégcsoport Tudásközpontjának támogatása és közreműködés az operatív működtetési feladatokban, ezen belül:

• Releváns iparági trendek, innovatív technológiai, üzleti megoldások követése és ezek összefoglalása Tudásközpont hírként,
  • Elemzések, tanulmányok készítésében való közreműködés,
  • Jellemzően angol nyelvű anyagok feldolgozása.
  • MVM Csoport Tudásközpont platformjában tartalmak megosztása.

Téged keresünk, ha

• MSC nappali ( elsősorban műszaki és/vagy gazdasági ) tanulmányokat folytatsz és hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • minimum heti 20 órában aktívan részt tudsz venni a programban,
  • érdekel az energetikai K+F és innováció,
  • jó elemző- és problémamegoldó készséggel bírsz,
  • képes vagy a gyors és precíz munkára,
  • hozzáállásodat megbízhatóság és proaktivitás határozza meg,
  • nyitott és komplex gondolkodásmód jellemez,
  • egyaránt igényled, hogy önálló és csapatmunkában is kipróbálhasd magad,
  • magabiztos vagy az MS Office alkalmazásokban (különösen Excel, Word, PowerPoint),
  • az angolnyelven íródott szakmai anyagok feldolgozásához meglévő nyelvtudásod megfelelő.

Amit cserébe mi kínálunk:

• részmunkaidős – heti 20 órás – munkavégzést,
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget mentorral,
  • rugalmas munkaidőbeosztást,
  • modern és esztétikus környezetet,
  • korszerű munkafolyamatokat,
  • versenyképes jövedelmet.

Ami még érdekelhet:

• Munkavégzés helye: MVM Székház, Budapest III, Szentendrei út 207-209.
  • Foglalkoztatásod diákszövetkezeten keresztül történik.

Jelentkezés módja:

Ha érdekel ez a lehetőség és úgy ítéled meg, hogy az elvárásaink neked is megfelelőek, küldd el nekünk fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzodat.

Jelentkezési határidő: 2023. január 31.