Hallgatói Tanácsadás

Megalakult a Hallgatói Tanácsadó Központ

Kedves Hallgató!

Örömmel értesítelek, hogy megalakult a Hallgatói Tanácsadó Központ!

Mi a célunk?

A Hallgatói Tanácsadó Központ azért jött létre, hogy támogassa az ITK hallgatóit az egyetemi évek alatt, legyen szó tanulmányi kihívásokról, életvezetési (időgazdálkodás, halogatás) vagy magánéleti témáról (családi vagy párkapcsolati).

Kit lehet keresni?

Pusker Máté vagyok, pszichológus és nemrég csatlakoztam az ITK-hoz. Azért vagyok itt, hogy munkámmal támogatni tudjam azokat a hallgatókat, akik úgy érzik, hogy tudnának használni egy beszélgetést…

Pontosan ezért hoztuk létre elsőnek a Hallgatói Tanácsadás szolgáltatást, hogy teret biztosítsunk az ilyen alkalmaknak.

Mi a Hallgatói Tanácsadás?

A Hallgatói Tanácsadás egy ingyenes pszichológiai konzultáció, mely során velem fogsz tudni találkozni a Hallgatói Tanácsadó Központ új lakhelyén, a 321/a irodában. A szolgáltatás minden hallgató számára elérhető, legyen szó alap, mester vagy doktori képzésről, aktív vagy passzív jogviszonyról.

Miről lehet beszélni?

Ami a leginkább foglalkoztat Téged!

Vagy például,

• ha úgy érzed túl nagy fába vágtad a fejszét,
  • ha foglalkoztat, hogyan lehet konfliktust kezelni veszekedés nélkül,
  • ha jól jönne egy beszélgetés,
  • ha úgy érzed, mostanában nehezebb kapcsolódni másokhoz,
  • ha érdekel, hogyan tudsz hatékonyan kommunikálni másokkal,
  • ha nehéz kérdések foglalkoztatnak,
  • vagy ha fejleszteni szeretnéd az önismereted.

Pszichológusként megőrzöm a hallgatók anonimitását, az egyetem felé tehát semmilyen formában nem kommunikálom a hallgatók nevét vagy bármely azonosítóját!

Mikor és hogyan?

Amennyiben szeretnél élni a lehetőséggel, az alábbi felületen tudsz bejelentkezni:

Hallgatói Tanácsadás
(az itt megadott név és email cím, csak az egyeztetés célját szolgálja)

Amennyiben nagy számban élnek a hallgatók a lehetőséggel, úgy elképzelhető, hogy várólistára kerülnek az újabb érdeklődők. Időpontot kedd, szerda, csütörtök napokra lehet foglalni a fenti linken.

Ha érdekel a dolog, jelentkezz a fenti linken! Ha előbb lenne még pár kérdésed, nyugodtan írj a hallgatoi.tanacsadas@itk.ppke.hu email címre.

Üdvözlettel:
A Hallgatói Tanácsadó Központ nevében,