Látogatás az AUDI-hoz

Kedves Hallgatók!

A Magyar-Német Ifjúságért Egyesület a Széchenyi István Egyetem finanszírozásával kétnapos programot szervez Győrben „A mobilitás jövője, a jövő mobilitása” címmel, melynek keretében az autógyártás világába kaphatnak betekintést a látogatók. Olyan kérdésekre keressük a választ, mint az önvezető autók etikai és jogi határai, az elektromos autók fenntarthatósága, az ukrajnai háború hatásai az autógyártásra. A programon való részvétel ingyenes, de az utazási költséget nem fedezzük. Részvételi feltétel: 18-35 éves kor és magabiztos német nyelvtudás.

További infó és jelentkezés:

www.dujw.org