Meghívó a városligeti Street Trainingre

Idén ősszel már ötödik alkalommal szervezzük meg a Street Training Budapestet a Városligetben 2022. szeptember 17-én, szombaton.

Kedves Hallgatók!

A program során négy idősávban, délelőtt 10 órától vehetnek részt a jelentkezők másfél órás tréningeken, melyek módszertana az élményalapú tanulást követi. A szekciókat képzett trénerek, coachok tartják, olyan témákban, mint pl. kommunikáció, eredményes együttműködés, konfliktuskezelés, önismeret, pályaválasztás, változáskezelés, személyes hatékonyság.

A program célja, hogy megmutassa, tanulni mindig hasznos, érdekes és érdemes!

A program regisztrációhoz kötött, de ingyenes, célunk, hogy azok is részt vehessenek ilyen tréningeken, akiknek egyébként erre nincs lehetőségük, vagy csak vágynak a további fejlődésre, ismeretekre! Regisztráció és bővebb információ a honlapunkon: www.streettraining.hu

Bemutatkozó videónk segítségével bepillantást nyerhetnek a rendezvény hangulatába:

Street Training Budapest, Városliget 2021.09.18 – YouTube

Várjuk a hallgatóikat nagy szeretettel szeptember 17-én a városligeti Királydombnál!