Munkalehetőség Egyetemistáknak

Sziasztok!

Animátorokat keresek egy Budapest Science Camp nevű táborba, az őszi szünet idejére (Október 28-November 1). A tábor témája idén a geopolitika lesz, 10 darab 4-5 fős nemzetközi csoport különböző szempontok mentén fogja vizsgálni a Föld különböző régióit, neves szakemberek, kutatók segítségével.

Ennek a csoportmunkának a koordinálására keresek lelkes, angolul beszélő fiatalokat. A tábor idejére szállást biztosítunk a Meininger hotelben a Kálvin téren, napi 3 étkezést, és napi nettó 10k-t.

Nekem ez már a sokadik ilyen táborom, szerintem nagyon izgalmas lehetőség, nyelvgyakorlásra, ismerkedésre, tanulásra. Ha barátokkal jöttök, úgy még nagyobb buli, illetve a téma, az előadások is nagyon izgalmasak lesznek, tényleg szívből tudom ajánlani.

Ha érdekel, keressetek bátran, és megköszönöm, ha ajánljátok olyanoknak, akiket szerintetek érdekelhet. Köszi!
Guba Dávid
guba802@gmail.com